Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.
Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

JAKOU PÉČI VAŠE VLASY POTŘEBUJÍ? RADOST ZE ZDRAVÝCH VLASŮ JOICO CARE

Radost je jedna z nejkrásnějších emocí.
V životě je k ní celá řada důvodů, má mnoho podob a nese v sobě jiskru nezaměnitelné energie. Naším posláním je, abychom s vámi jednu z takových radostí sdíleli.

Jsme značka profesionální vlasové kosmetiky, kterou více než čtyřicet let tvoří sami kadeřníci. Nastavujeme laťku v oblasti rekonstrukce vlasů a špičkovou kvalitu šijeme na míru přímo vašim potřebám. Nabízíme kompletní sortiment pro profesionální práci, vybavení salonu i pro pravidelnou osobní péči o silné, zářivé a zdravé vlasy.

Produkty JOICO vznikají ve specializovaných laboratořích pod vedením mezinárodního týmu expertů. Netěšilo by nás, kdyby naše produkty vznikaly na úkor jiných. Proto netestujeme na zvířatech a bezpečnost našich produktů zaručujeme především díky nezávadným materiálům, které při výrobě používáme. Testování následně probíhá s pomocí lidských dobrovolníků a s využitím alternativních metod (bez zvířat). Stejně tak si uvědomujeme, že nemáme žádnou náhradní planetu. Proto naše obaly obsahují příměs škrobu pro snadnější rozložitelnost a veškerý papír, který v JOICO používáme, je recyklovatelný.

Jsme tu pro vás.
Nechodíme do obyčejné práce. Žijeme ve světě barev, vitality, síly, záře a zdraví.
Svět zdravých vlasů je pro nás radost a uděláme vše pro to, abychom se o ní s vámi podělili.

 

JOICOlektiv
Martin, Jitka, Jiří, Lenka, Michaela, Radka, Zuzka a Míša

JOICO ŠKOLENÍ

INSPIRATION DAY

4.6.2023 Praha

Přihlaste se na nejnovější skolení plné inspirace, novinek a ukázek z praxe! Akci povede maďarský školitel Joszéf, který vám na několika živých modelkách ukáže produkty v akci. Můžete se těšit například na novou řadu YouthLock, podrobnou ukázku barvení 10miuntovými barvami LUMI10 nebo na uvedenení nových produktů pro blond vlasy!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

VYZKOUŠEJTE OMLAZUJÍCÍ PÉČI S KOLAGENEM!

NOVÝ

UCELENÝ SYSTÉM PRO ZESVĚTLOVÁNÍ S TÓNOVÁNÍ

Prozkoumejte náš  zesvětlující a rozjasňující systém s profesionálními produkty na barvení, péči a úpravu vlasů speciálně pro blondýny a ty, kteří chtějí dosáhnout vysokých výsledků bez obětování lesku a zdraví vlasů.

V produktech je obsažené vysoké procento argininu, který pomáhá budovat vlasové vazby. Obsahují také oleje tamanu a monoi, které jsou bohaté na živiny a vitamíny. Blonde Life kolekce si proto poradí s nežádoucími odstíny, vyblednutím a poškozením vlasů.

Tyto produkty jsou speciálně vytvořeny pro získání světlých a jasných odstínů. Obavy z poškozených vlasů patří minulosti, tyto produkty dokáží zázraky! 

TÓNOVERY, PŘELIVY A LESKY

Seznamte se s demi-permanentními tekutými tonery, které zvládnou vše, co na vašem MUST-HAVE seznamu máte! 

ZESVĚTLOVAČE

Osvoboďte svou kreativitu a vytvořte neuvěřitelné blond účesy s našimi speciálně vyvinutými zesvětlovači Blonde Life!

VYVIJEČE

Přimíchali jsme do našich vyvíječů kokosový olej v takovém poměru, aby dopřáli vlasům extra péči a zachovali je krásně jemné a hydratované i po náročném chemickém procesu.

VÁNOČNÍ BALÍČKY

Návrh bez názvu (7)

Darujte pod stromeček radost ze zdravých a krásných vlasů.

Dopravu nechte na nás. Stačí si jen vybrat.

JoiNation

Buďte součástí našeho úplně prvního digitálního kadeřnického festivalu plného vzdělávání, inspirace, novinek, trendů a živých ukázek, včetně tipů & triků pro vlasy, váš business a sociální sítě.

Datum: 31. ledna
Start: 10:30

logo_styler_b_600

TVAROVAT A CHRÁNIT!

Naše originální receptury Style & Finish jsme naplnili největšími a nejnovějšími průlomy v technologii péče o vlasy, kterých lidstvo dosáhlo. Máme nástroje, které odpoví na vaše stylingové výzvy.  

SLEVA, KTERÁ HRAJE VŠEMI BARVAMI

OBJEVTE OHROMUJÍCÍ SPEKTRUM ZÁŘIVÝCH BAREV

S JOICO COLOR INTENSITY.

color intensity model joico 2023

PRODUKTY, KTERÉ SI NAŠI KLIENTI OBLÍBILI…

HAIR REPAIR SYSTEM

První pomoc i ozdravný pobyt v lázních pro vaše vlasy.

Stačí 4 jednoduché kroky a tato kúra zrekonstruuje vaše vlasy tak, že se nepoznáte. Doplní ztracenou hydrataci, vyváží poréznost a aktivně obnoví poškozené vlasy. Výsledkem jsou vlasy hladké, silné a krásně lesklé. Neradi používáme silná slova, tak jen řekneme, že TOHLE JE ABSOLUTNÍ TOP v technologii vlasové rekonstrukce.

Narozdíl od vašich vlasů, vám stačí udělat krok jediný. Kontaktujte svého JOICO kadeřníka a chtějte Hair Repair kúru! Přesvědčte se sami na vlastní oči i dotek.

MÁTE OTÁZKY? CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?

POJĎME TO PROBRAT OSOBNĚ!

SLEVA, KTERÁ HRAJE VŠEMI BARVAMI

OBJEVTE OHROMUJÍCÍ SPEKTRUM ZÁŘIVÝCH BAREV

S JOICO COLOR INTENSITY.