Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.
Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

joico day

JOICO ŠKOLENÍ

Inspiration Day

Vážený kadeřníku, vážená kadeřnice,
dovolujeme si vás pozvat na nové školení, kde zažijete den plný inspirace, novinek a zážitků!

Vše se bude tentokrát točit kolem žhavých novinek, které letos očekáváme. Nebude chybět prezentace všech nových produktů, zaměříme se ale také na praktické ukázky a použití novinek v praxi. Máme radost, že na školení přijal pozvání Joszéf Szikriszd, který nás bude celým školením provázet. O produktech ví opravdu mnoho a u některých z nich se podílel při jejich testování a uvedení na trh. Můžete si být proto jistí, že se něco nového rozhodně dozvíte!

A protože chceme, abyste si společné setkání užili, i tentokrát jsme si pro vás připravili něco navíc. Těšit se můžete na společný oběd, který bude opět útočit na vaše chuťové buňky. A jako takovou pomyslnou perličku na konec jsme si pro vás na program přichystali fotokoutek, ve kterém si budete moci nechat udělat nové, svěží portrétové fotky. O jejich vyfocení se postará profesionální fotograf a samozřejmostí bude i jejich upravená verze, kterou dostanete po akci pro vaše osobní či profesionální potřeby.

Školení se bude konat ve školicím středisku Bomton akademie, která se nachází v centru Prahy. Počet účastníků na tuto akci je limitovaný a proto prosím neváhejte s vašimi přihláškami.

Můžete se také těšit na celý náš JOI-tým, který bude s vámi na místě! A my už se teď těšíme na vás! ♥️

YouthLock

Seznámíme vás s úplně novou kolekcí YouthLock – omlazujícími produkty péče s kolagenem. Dozvíte se, jaké mají složení, na jaké vlasy jsou vhodné a při praktické ukázce uvidíte, co dokáží vykouzlit s vlasy už po prvním použití. Produky tak s jistotou zařadíte do svého portfolia a budete si jisti tím co říkáte, až budete svým zákazníkům novou řadu prezentovat a nabízet. 

LUMI10

Milujete 10ti minutové barvy LUMI10, ale nejste si občas úplně jistí, že je používáte správně? Pojďme si společně osvěžit vědomosti, ať ovládnete tyto barvy jednou provždy! Joszéf vám ukáže, proč jsou barvy LUMI10 tak skvělé, a co všechno s nimi jde dokázat. Pokud vás trápí správná doba působení, míchání, nebo správné využití barev v praxi, nebude lepší šance, nežli právě na tomto praktickém školení. Joszéf to má totiž všechno v malíčku a ukáže vám hned několik praktických ukázek na živých modelkách, které smažou vaše poslední pochyby. 

   A protože to bude hlavně o novinkách, nebudou chybět ani nové odstíny, o které se kolekce LUMI10 letos rozrůstá. Těšit se můžete na odstíny NC (Natural Cooper) a NBA (Natural Blue Ash)…

Blonded By Blonde

A co takle nějaká pořádná bomba?!

Ano, taky bude! Seznámíme vás totiž s novými profesionálními produkty Blond Life na vlastní dotek! Protože právě tato oblíbená kolekce tónovacích a zesvětlujících produktů se nám bude letos výrazně rozrůstat. Novinky očekáváme těsně před školením, a proto bude nejlepší čas na to, podívat se, co dokáží tyto produkty v akci. A je opravdu na co se těšit! Portfolio se nám rozroste o nové tonery, bayalage zesvětlovač a také o nové vyvíječe, které se postarají o ještě šetrnější zesvětlení u blond vlasů.

Pro koho se školení hodí?

        Toto školení je vhodné jak pro nováčky, tak i pro stávající milovníky značky JOICO. Program školení je postaven tak, aby si každý přišel na své.

kdo vás bude školením provázet?

          Hlavním školitelem tohoto eventu bude Joszéf Szikriszd, který zastává roli hlavního školitele pro značku JOICO v Maďarsku. V JOICO se pohybuje mnoho let a podílí se na mnoha evropských projektech spojených nejen s naší značkou. V posledních letech stál například u testování prvních barev LUMI10 před jejich celosvětovým uvedením na trh. Díky jeho hlubokým znalostem a praxí školitele věříme, že právě Joszéf bude ten nelepší. A aby na to nebyl sám, asistovat mu budeme já (Lenka) s Martinem, Markétou a školitelkou Míšou a pomůžeme s překladem z angličtiny.

Cena školení: 3 500 Kč

                V rámci celodenního školení od nás dostanete potřebné materiály, certifikát o absolvování školení a malý dárek, který bude spjatý novinkami. V ceně jsou zahrnuty nápoje, vynikající oběd v přilehlé restauraci a v neposlední řadě i focení s profesionálním fotografem a výsledné upravené fotografie.

Místo školení: Bomton Academy

           Školení bude probíhat v akademii pro kadeřníky, která je naprosto ideální pro naše setkání a hlavně nám svým vybavením dovolí ukázat všechny potřebné novinky přímo na místě na modelkách. 
Adresa: Blanická 15, Praha 2 – Vinohrady 120 00 (parkování na místě bohužel není možné).

Datum a čas školení:  Neděle 4.6. 2023 – Začínáme ráno v 9:00 a předpokládaný konec akce je v 17:00.

Zaujala vás náplň tohoto školení? Tak se neváhejte zaregistrovat, bude to stát za to!