Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.
Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

EXKLUZIVNÍ JOICO ŠKOLENÍ

SALON CONCEPT

O ČEM JE ŠKOLENÍ SALON CONCEPT?

Toto školení se zaměřuje na vztah kadeřníka a jeho zákazníka při návštěvě v salonu v kontextu dnešní doby. Projdeme si detailně všechny kroky návštěvy a to od prvního kontaktu s klientem, až po péči o stálého klienta. Vysvětlíme, co je důležité pro to, aby se klient cítil dobře a ocenil kvalitní služby a procesy, které v JOICO salonu najde a které vynesou kvalitu a krásu jeho vlasů do výšin. Naučíme vás, jak tento servis klientovi nabídnout, poskytnout a následně zhodnotit při vaší další práci. A protože je vaše vědění o procesech a technologii značky důležité, budeme brát tyto věci opravdu do hloubky. Na konci tohoto školení pak budete připraveni efektivně a s důvěrou provést klienta profesionálně celou službou tak, jak to od vás očekává. A aby toho nebylo málo, veškerá témata tohoto školení jsme propojili s nácvikem efektivního prodeje všech vašich služeb a produktů, které v salonu můžete nabízet, a které vám zvýší obrat na vašem podnikání.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • Jak o sobě dát správně vědět (sociální sítě a vyhledávače na webu)
 • Jak na dokonalý první dojem
 • Konzultace a jejich síla
 • Servis u nových a stávajících klientů
 • Hair Repair System z pohledu klienta
 • Prodej a znalost produktů
 • Doplňkové služby a věrnostní program
 • Kurzy a akce pro klienty
 • Praktické ukázky a vědomosti o produktech Style & Finish
 • Nejhezčí foukaná a vlny pro vaše sociální media i spokojeného zákazníka
 • Statistiky a rebooking

ŠKOLITELÉ:

Celým školením vás provede produktový manažer Martin, který již 17 let školí pro JOICO Česká republika produktové znalosti a technologii značky. Doprovázet ho budou celý den Zuzka a Míša, které se věnují školení technologie a střihů delší dobu. S JOICO Česká republika spolupracují jako školitelky již 6 rokem a ukážou vám praktické ukázky jak na cvičných hlavách, tak i živých modelkách v průběhu školení.

Cena: 3 200 Kč

INFORMACE:

V rámci školení od nás dostanete potřebné materiály, certifikát o absolvování školení a malý dárek, který bude spjatý se školením. V ceně školení je také zahrnuto malé uvítací občerstvení, nápoje a také vynikající oběd, který pro nás připraví šéfkuchaři z místní výborné restaurace MUSA během naší polední pauzy.

Datum konání: upřesníme v roce 2023

V případě zájmu vyplňte formulář na konci stránky. Ozveme se vám, až bude vypsaný aktuální termín školení s dalšími informacemi.

Harmonogram školení: 9:00 – 17:00 (předpokládaný konec)

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ VHODNÉ?

Toto školení je vhodné pro naše stávající klienty, kteří si chtějí rozšířit obzory a přiučit se novinkám, které jim pomůžou efektivněji a stylověji pracovat se svými klienty a zároveň si zlehka oprášit znalosti o JOICO produktech pro domácí péči, kůře Hair Repair Systém, stylingových produktech a mnoho dalšího….

Zároveň se toto školení velmi hodí pro naprosté nováčky se značkou JOICO, kteří hledají odpověď na to, proč a čím je naše rekonstrukční značka odlišná a v čem již mnoho let vyniká na celosvětovém trhu. Na školení se také dozvíte, proč je pro nás tak důležitá správná a důkladná péče o klienta, a proč je zdraví jeho vlasů vždy na prvním místě. Naučíte se,  jak správně postupovat při konzultacích, procesech a následné péči o vašeho klienta a jak docílit jeho spokojenosti, která trvá a nekončí s návštěvou vašeho salonu.

MÍSTO ŠKOLENÍ:

Vindyšova továrna PRAHA

Školení bude probíhat v nově zrekonstruovaném prostoru staré továrny v Radotíně, která získala nový, nádherný industriální a moderní vzhled, který vás uchvátí.

 

Adresa: Na betonce 114/2, Praha 5 – Radotín, 15300 (parkování pro všechny účastníky zdarma v areálu továrny, vlaková a autobusová zastávka RADOTÍN je přímo před areálem).

”Ideální školení pro kadeřníka, kterému záleží na tom, jak se jeho klient v křesle cítí a chce mu nabídnout ten nejlepší možný servis. Chce se naučit co nejvíce o produktech a službách, které zvýší kvalitu jeho nabízených služeb. Nesází jen na své služby v salonu, ale chce doporučit kvalitní produkty na domácí péči a vytvořit si z toho důležitý příjem.”

 

ŠKOLITELÉ

Míša Odlasová
Zuzka Doubková
Martin Vlk

Účastníci posledního školení SALON CONCEPT

Registrace na školení SALON CONCEPT

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSNÝCH
A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO