Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.
Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

EXKLUZIVNÍ JOICO ŠKOLENÍ

VIP COLORIST

O ČEM JE ŠKOLENÍ VIP COLORIST?

Máte problém s krytím šedin? Nemůžete dosáhnout ledové blond na vysokém levelu? Nedaří se vám neutralizovat červené nádechy? Bojujete s něčím a potřebujete poradit? Tak právě pro vás je naše školení VIP Colorist.

Na tomto školení se do hloubky zaměříme na pokročilé techniky chemických procesů, se kterými se můžete ve své praxi setkat a které vám mohou dělat problémy. A aby to vše nebyla jen teorie – budeme pracovat přímo na modelkách. Každý účastník si na školení přivede vlastní modelku, na které bude pracovat a učit se dané technice. Dostanete tak skvělou možnost vyřešit si své dilema a naučit se něčemu novému a to přímo pod vedením dvou našich školitelek – Míši a Zuzky, které vás budou celým školením provázet.

JAK BUDE ŠKOLENÍ PROBÍHAT?

Na začátku se představí každý účastník se svým daným problémem a bude se vybírat nejlepší řešení a postup pod vedením školitelek. Zaměříme se na každý případ individuálně a podle barvícího systému, který v praxi využívá. Potom se všichni účastníci vrhnou do práce a na konci bude závěrečné vyhodnocení a výsledky práce všech účastníků.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Individuální konzultace a návrh postupu práce
  • Návrh vhodných doplňkových služeb pro klienta
  • Práce na modelce v praxi pod dohledem školitelů
  • Možnost vidět další 4 postupy v praxi
  • Shrnutí výsledné práce a závěrečná doporučení
  • Společný oběd
  • Certifikát ze školení

ŠKOLITELÉ:

Celé školení probíhá pod vedením našich zkušených školitelek Míši a Zuzky, které se věnují školení technologie, chemických procesů a střihů po delší dobu. S JOICO Česká republika spolupracují jako školitelky již 6 rokem. 

Cena: 5 000 Kč

INFORMACE:

V rámci školení od nás dostanete všechen potřebný materiál k práci, certifikát o absolvování školení a malý dárek, který bude spjatý se školením. Zároveň získáte přístup do naší tajné skupiny na FB, kde se dozvíte novinky a tipy k barvení. V ceně školení je také zahrnutý oběd, který si společně s ostatními účastníky vychutnáte v průběhu školení. 

Datum konání: podzim 2022 ( datum upřesníme přímo účastníkům školení)

Harmonogram školení: 9:00 – 17:00 (předpokládaný konec)

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ VHODNÉ?

Toto školení je vhodné pro stávající JOICO kadeřníky, kterým se při práci objevilo něco, s čím si neví rady, ale nechtějí to tak nechat. Pro kadeřníky, kteří se chtějí vzdělávat a zajímá je hledání nových řešení a řešení nesnadného. Pro kadeřníky, kteří mají rádi výzvy a jeho vzdělávání neskončilo ukončením střední školy, nebo kurzem. Protože jsou tu stále další a další možnosti toho, jak se učit a růst.

Na své si přijdou i nováčci, kteří začínají s barvami JOICO a chtějí se přiučit technologii a využití barev v praxi. Jak se nejlépe zdokonalit, než pod vedením školitelek a při spolupráci s ostatními JOICO kadeřníky 🙂

MÍSTO ŠKOLENÍ:

Kadeřnictví Journal Premium Hairdressers

Školení bude probíhat v domovském kadeřnictví našich školitelek Míši a Zuzky, které najdete v pasáži mezi pražským hotelem Hilton a nádražím Florenc.

Adresa:

Pasáž DRYEIF Prag Oasis
Sokolovská 394/17
180 00 Praha 8

” Ideální školení pro kadeřníka, který chce dál růst a nebojí se výzev, které ho na jeho cestě čekají. ”

ŠKOLITELÉ

Míša Odlasová
Zuzka Doubková
Máte zájem o školení VIP COLORIST?

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSNÝCH
A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO