Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

ŠKOLENÍ A KURZY

Víme, že každý kadeřník je jedinečný a má své specifické profesionální potřeby, proto si zakládáme na individuálním přístupu i v rámci školení. Naleznete zde přehled školení koncipovaných na míru přímo vám. Pokud pořádáme nějaké větší školení, najdete ho v aktuální nabídce na našich webových stránkách.

PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ

Chcete se dozvědět více o produktech JOICO?

Pak je pro vás produktové školení to pravé. Kompletně vás provedeme sortimentem JOICO pro domácí i profesionální péči. Stačí si domluvit schůzku a náš obchodní zástupce Martin k vám přijede. Během 2-4 hodin vám všechny produkty představí tak, aby jste je mohli plnohodnotně používat a nabízet svým zákazníkům.

*Komisní prodej – pro salony, které využijí možnost komisního prodeje produktů JOICO je školení rozšířeno o školení prodejních technik, efektivní prezentaci produktů, možností akcí pro zákazníky. ( Časová náročnost 3-5 hodin.)

BARVICÍ SYSTÉMY A TECHNOLOGIE ZNAČKY

Věděli jste, že má JOICO 4 barvicí systémy? Že K-Pak Vero Color System je jedinečný systém čistých tónů, který si zamilují zejména koloristé? Nebo, že máme jedinečný systém barev LUMI 10, které dokáží zakrýt 100% šedin za pouhých 10 minut? To všechno a mnoho dalšího se do hloubky dozvíte na zaškolení do barvicích systémů. Je jen na vás, jaké barvicí systémy si budete chtít do vašeho salonu vzít – my vás zaškolíme na míru přímo podle toho, co budete potřebovat.

ŠKOLENÍ NA MÍRU VAŠICH POTŘEB

Zajímá vás pouze konkrétní část z našeho sortimentu? Neváhejte se nám ozvat a my vás a vaše kolegy zaškolíme přímo na míru u vás v salonu. Možností je spousta, stačí si zajistit modelku (pokud bude potřeba) a domluvit si volný termín.

 

Příklad konkrétního školení na míru:

Školení našeho signature produktu - Hair Repair System

Zaškolení do správného použití vlasové rekonstrukční kúry HAIR REPAIR SYSTEM. Jedná se o 4-krokovou profesionální péči, která dokáže transformovat i ty nejvíce zničené a stresované vlasy do neuvěřitelně krásné a zdravé podoby. Zároveň pomáhá vylepšit výsledky při barvení i zesvětlování. Přesvědčte se na vlastní vlasy – stačí si zajistit vlastní modelku a termín u vás v salonu.

* Doporučujeme si vybrat modelku s problematickými nebo poškozenými vlasy, které dobře znáte. V případě zájmu mohou být modelem i vaše vlasy.

Školení našeho originálního systému produktů Defy Damage Pro Series

Provedeme vás použitím našeho patentovaného systému Defy Damage Pro Series, který ve dvou jednoduchých krocích pomáhá chránit a posilovat vlasové vazby – před, během a po každém chemickém procesu. 

–  80% méně poškození / 5x silnější vlasy / Vyšší a rovnoměrnější zesvětlení / Připraví vlasy na barvení a lépe uloží barvu / Udrží více než 90% barevné zářivosti  –

Seznamte se do hloubky s oběma produkty, které vám zaručí lepší a zdravější výsledky při chemických procesech.

ZAHRANIČNÍ ŠKOLENÍ NA CENTRÁLE V HOLANDSKU

Pravidelná školení pro profesionální JOICO kadeřníky s různorodými tématy pořádá naše školící centrum v Holandsku. Nejčastěji se jedná o školení aktuálních trendů, které vytvářejí hvězdní kadeřníci z celé Evropy a následně je dopodrobna školí právě na naší centrále. Samozřejmostí jsou školení zaměřená jak na střihy, tak na barvy, prodejní školení a nebo školení k motivování např. prodejního týmu.

Pro aktuální seznam konaných školení můžete kontaktovat lenka.vlkova@joico.cz, nebo sledujte stránky www.joico.eu, kde naleznete všechna vypsaná školení nejen v Holandsku, ale i v dalších zemích Evropy.

 

PŘEDNÁŠKY NA ODBORNÝCH UČILIŠTÍCH

Velmi rádi předáváme naše zkušenosti dál a proto jsme dlouhodobými partnery na několika českých učilištích. Pravidelně zaškolujeme nové studenty kadeřnických ročníků v teorii kadeřnického řemesla včetně praktických ukázek.

Rádi přijedeme proškolit i vaší třídu, stačí nás kontaktovat.

Zaujala vás naše nabídka školení a rádi byste se dozvěděli o naší značce JOICO víc? Tak neváhejte a napište nám.
Pokud máte zájem o konkrétní školení, zaškrtněte ho ve formuláři a my se vám co nejdříve ozveme. Pokud si naopak chcete jen tak popovídat, zjistit si něco více o naší značce a naší filozofii, nebo ještě přesně nevíte, které ze školení by se vám nejvíce hodilo, můžete si zaškrtnout jen ‘vstupní školení a konzultaci’. Tam se dozvíte nezávazně o naší značce JOICO víc a můžeme si popovídat o tom, co vám můžeme, nebo naopak nemůžeme v rámci spolupráce nabídnout. Je to ten nejlepší startovní bod, ze kterého se pak můžete sám/sama rozhodnout, jakým směrem se ve světě zdravých a krásných vlasů s JOICO vydat ….

Máte zájem o školení?
Pokud vypíšeme nové školení, pošleme vám pozvánku s informacemi.

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSNÝCH
A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO