Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.| Dne 26.7. jsou sklady a kancelář z důvodu dovolené uzavřeny. Vaše objednávky budou expedovány v pondělí 29.7.

TECHNOLOGIE  SMARTRELEASE®

JOICO všechny šampony - group photo

SMART RELEASE® je inovativní technologie od JOICO, která přináší do světa vlasové péče revoluční způsob dodávání výživných liposomů přímo do vlasů. Liposom zde funguje jako speciální nosič, který do vlasů dodává šípkový olej, arginin a keratin. Tedy technologii známou z našeho osvědčeného Quadramin® Complexu. Nyní však působí s třikrát větší intenzitou a nepřetržitým uvolňováním. V důsledku toho se produkty se SmartRelease® technologií stávají více než jen prostředkem ke zlepšení vzhledu vlasů; aktivně je regenerují, posilují a preventivně je chrání před budoucími škodlivými vlivy. SmartRelease® technologii najdete ve všech JOICO pečujících produktech péče.

Klíčové složky technologie SmartRelease®

Liposom - Smart Release

Liposom

Liposomy jsou mikroskopické kulovité struktury vytvořené z lipidové dvouvrstvy, přičemž vnější vrstva je vodoodpudivá. V naší technologii plní funkci nosiče pro klíčové složky určené k péči o vlasy. Tyto liposomy mají schopnost pronikat hluboko do vlasů, což umožňuje efektivní distribuci účinných látek a živin.

Blonde Life -ingredience - arginin

Arginin / vnitřní zdraví vlasu

Základní posilující aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v lidských vlasech. Pokud se vlasy poškodí, arginin se z vlasů vytrácí. Je to však chytře vázaná molekula, která je tak malá, že může lehce proniknout do hloubky vlasu. Navíc dokáže vytvářet silné vazby s dalšími aminokyselinami uvnitř vlasové kůry.

Keratin - ingredience k-pak produkty JOICO

Keratin / vnitřní zdraví vlasu

Zde využíváme sílu našeho Quadramin® Complexu. Chytré proteiny mají schopnost vyhledávat poškození a silně přilnout k poškozeným místům. Touto technologií obsaženou ve SmartRelease® dokážeme rekonstruovat vlasy do hloubky.

šípkový olej - symbol

Šípkový olej / vnější zdraví vlasu

Bohatý na základní vitamíny, jako jsou beta-karoten a antioxidanty, přispívá k uzdravení suchých a poškozených vlasů. Tímto způsobem podporuje vytváření zdravé vlasové struktury, což vede ke zvýšení měkkosti vlasů, snížení krepatění a zlepšení jejich lesku.

Jak SMARTRELEASE® funguje?

Během aplikace produktu se liposomy přichytí na vlasech. Postupně se liposomy otevírají a uvolňují klíčové složky, jako je keratin, arginin a šípkový olej. Keratin a arginin pronikají do struktury vlasů, kde obnovují poškozená místa a posilují vlasy. Šípkový olej zůstává na kutikule, kde dodává vlasům hebkost a lesk. Výsledkem je okamžitě viditelně silnější a méně lámavé vlasy. Dlouhodoběji pak SmartRelease® pokračuje v uvolňování pečujících látek, chránících vlasy před budoucím poškozením.
Defy Damage Smart Release Technologie - Liposom