Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

BLONDE LIFE CARE

Kolekce pro udržení krásných, jasných & studených blond odstínů!

Blonde Life nabízí klientům královské zacházení i na domácí použití se speciálně vyvinutým složením pro boj s obávaným žloutnutím, křehkostí a lámavostí, kterým mnoho blondýnek čelí poté, co opustí salon.

Pro boj s nechtěnými teplými tóny pak v kolekci najdete duo produktů s tónovacím efektem, který neutralizuje všechny mosazné tóny. Produkty Blonde Life Violet okamžitě zmrazí nežádoucí žluté tóny, což pomůže obnovit ledovou krásu a brilanci chladných tónů blond vlasů.

Blonde Life Group Photo - péče

BLONDE LIFE

Třpytivá kolekce produktů domácí péče, která chrání, detoxikuje a zvyšuje zářivost a sílu vlasů, které byly odbarveny, dvakrát chemicky ošetřeny nebo zesvětleny na vyšší úroveň. Zároveň zabraňuje poškozování vlivem životního prostředí a vzniku nežádoucích tónů.
Blonde Life brightening serie 2024

Proč si produkty zamilujete?

BLONDE LIFE VIOLET

Tato dvojice produktů pracuje v tandemu, aby blond vlasy zbavila nežádoucích žlutých tónů a jemné blond vlasy vyživila na maximum.

Proč si produkty zamilujete?

Blonde Life Violet - duo šampon + kondicionér photo
„Skvělá kolekce produktů pro domácí péči, která svou péčí prodlužuje královské blond dílo, které jste klientovi vytvořil/a.‘‘

Tajemství uvnitř produktů

Technologie SMART RELEASE JOICO

Technologie Smart Release

Náš jedinečný systém s třínásobnou silou dodává prospěšné liposomy do vlasů s nepřetržitým uvolňováním. Obsahuje šípkový olej, arginin a keratin (náš původní komplex Quadramine) – a pomáhá tak opravovat, posilovat a chránit vlasy od škodlivých účinků každodenního tvarování a stylingu.

Blonde Life -ingredience - arginin

Arginin

Arginin je během procesu zesvětlování značně vyčerpáván. Tato přirozeně se vyskytující kyselina zvyšující pružnost, okamžitě doplňuje a posiluje zesvětlované prameny tak, aby pomohla snížit jejich poškození.

blonde Life - ingredience Tamanu olej _Monoi olej

Tamanu olej

Tento vzácný hydratační olej z jihovýchodní Asie, který je plný omega-6 a -9 esenciálních mastných kyselin, zvyšuje lesk, chrání barvu vlasů a pomáhá vyhladit křehkost při každé jednotlivé aplikaci.

Monoi olej s kokosem - symbol

Monoi olej a kokos

Bohatý na esenciální mastné kyseliny. Tato exotická směs kokosového oleje a extraktu z květů tahitské gardénie vyživuje a chrání každý pramen. Zevnitř ven doplňuje nezbytnou vlhkost a dodává měkkost a pružnost. Bojuje proti krepatění a chrání před suchem a poškozením životního prostředí.

Základní produkty

Blonde Life Shampoo – rozjasňující šampon pro blond vlasy

Blonde Life Conditioner – rozjasňující kondicionér pro blond vlasy

Blonde Life Violet Shampoo – tónovací šampon pro blond vlasy

Blonde Life Violet Conditioner – tónovací kondicionér pro blond vlasy

Další produkty

Blonde Life Oil 100 ml- rozjasňující olejíček pro blond vlasy

Blonde Life Masque – rozjasňující maska pro blond vlasy

Novinky

Blonde Life Detangler 200 ml – Sprej pro křehké vlasy

Blonde Life Conditioner- Life Style
Blonde Life Violet Shampoo - POUŽITÍ
Blonde Life GROUP 2
Blonde Life GROUP 4