Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

PROFESIONÁLNÍ BARVICÍ SYSTÉMY

JOICO Profesionální color systémy Group photo 1

Ponořte se do světa barev JOICO, kde inovace a kreativita společně vytvářejí dokonalé systémy přesně na míru vašim potřebám. Ať už hledáte předmíchané barvy, které vám umožní nádherné, předvídatelné výsledky, nebo jste pravý kolorista, který si chce namíchat své originální odstíny z čistých tónů, najdete si to své. Díky technologiím, které jsou v produktech implementovány, si můžete být jistí, že všechny barvy dodávají úžasné, zdravě vypadající výsledky, které si vaši klienti zamilují.

LUMISHINE

“ZDRAVÉ BARVENÉ VLASY POLÍBENÉ SLUNCEM”
LumiShine nabízí systém předmíchaných barev, který transformuje vlasy zevnitř ven pomocí průlomové technologie ArgiPlex™. Tato technologie zajišťuje nejen úchvatný lesk a dlouhotrvající barvu, ale přináší také vlasům zdravější vzhled a kondici. S širokou paletou snadno mísitelných odstínů tak dosáhnete dokonalého barevného výsledku, což usnadní a zefektivní vaší práci.
Lumishine Group page Photo (1)
LumiShine Model photo

BLONDE LIFE

‘‘UNIKÁTNÍ SYSTÉM PRODUKTŮ PRO POSÍLENÍ VAZEB A ZDRAVÉ BLOND VÝSLEDKY‘‘
Blonde Life kolekce je revoluční systém produktů s argininem, vytvořený pro vytváření neskutečných královských blond výsledků. Kolekce se dočkala v roce 2023 rozšíření a nyní nabízí mnoho produktů ke všem blond technikám, které vám zaručí, že vás budou vaše blond klientky milovat.
Blonde Life color system - group
Blonde Life Model Photo

VERO K-PAK

‘‘NEKONEČNÁ PALETA ODSTÍNŮ PRO VÁŠNIVÉ KOLORISTY‘‘
Vero K-Pak je barvicí systém čistých tónů zbožňovaný koloristy po celém světě. Poskytne vám naprostou volnost v tvorbě jedinečných odstínů a zaručí vám ohromující živost barev, předvídatelné výsledky a vynikající stav vlasů.
Vero K-Pak system barev group photo
Vero K-Pak Model Photo

COLOR INTENSITY

‘‘OBJEVTE OHROMUJÍCÍ SPEKTRUM ZÁŘIVÝCH BAREV‘‘
S paletu mísitelných semi-permanentních barev Color Intensity vás čekají nekonečné možnosti extravagantních odstínů. Tyto intenzivně koncentrované pigmenty jsou navržené tak, abyste mohli tvořit prvotřídní barevné výsledky, které vydrží až 20+ mytí a není k nim potřeba žádný vyvíječ.
Color Intensity JOICO Group photo all
Color Intensity Model Photo

Technologie Quadramine Complex

JOICO Technologie QUADRAMINE COMPLEX

Quadramine® Complex je revoluční technologie obsažená ve všech barvách značky JOICO a je označována jako průlom v oblasti péče o vlasy. Komplex je založen na keratinu, tedy základním stavebním bloku vlasů. Když jsou vlasy poškozeny, dochází k vytváření ‘‘volných prostorů‘‘ ve vlasové struktuře. Quadramine® Complex obsahuje keratin v různých molekulových váhách a velikostech, což mu umožňuje cíleně vyplnit každou mezeru a obnovit tak původní sílu a strukturu vlasů. Tato technologie nejenže zajišťuje hloubkovou rekonstrukci a posílení vlasů během barvení, ale také uzamyká barvu hluboko uvnitř vlasů. Výsledkem je nejenom ohromující kvalita a živost barvy, ale také dlouhotrvající výsledky a vlasy, které jsou zdravé, silné a krásné. Díky Quadramine® Complexu se barvy JOICO vyznačují mimořádnou živostí, trvanlivostí a zdravým vzhledem vlasů.

‘‘Používání vysoce účinného keratin proteinu v produktech ve formě našeho renomovaného Quadramin® Complexu je náš dar pro všechny, kteří touží po zdravých a krásných vlasech.‘‘

LumiShine Color - Life Style 2
LumiShine Color - Použití
Vero K-Pak Color - Life Style 1
Vero K-Pak Color - life style photo