Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

LUMISHINE

“ZDRAVÉ BARVENÉ VLASY POLÍBENÉ SLUNCEM”

Lumishine Group page Photo (1)

JOICO LumiShine je revoluční systém barvících produktů, který využívá technologii ArgiPlex™ pro dosažení dlouhotrvajících výsledků a zdravě vypadajících vlasů s až 2x větším leskem a 100 % krytím šedin. Díky optimálnímu složení předmíchaných barev a snadnému použití vám tento systém přinese maximální pohodlí a sebejistotu.

Revoluční technologie a výkon
JOICO technologie ArgiPlex

ArgiPlex™ Technology

Je spojením tří ověřených složek, které obnovují poškozené vlasy a přinášejí výjimečnou trvanlivost barvy, vitalitu a lesk.

Blonde Life -ingredience - arginin

Bond Building Arginine

Na rozdíl od tradičních barev, které tuto důležitou aminokyselinu odčerpávají, LumiShine ji na 100% do vlasů doplňuje. Díky tomu získáte silnější a zdravější vlasy s menší lámavostí.

JOICO Technologie QUADRAMINE COMPLEX

Quadramine Complex®

Naše speciální směs keratin proteinu s různou molekulární hmotností rychle a efektivně proniká a zajišťuje maximální ochranu a rekonstrukci vlasů od kutikuly až po kortex, čímž zanechává vlasy zdravější a lesklejší s každým dalším použitím.

JOICO technologie SIGNATURE CONDITIONER

Signature Conditioner

Je pečující látka, která chrání barvené vlasy a dodává jim hydrataci, hebkost a neuvěřitelný lesk až po dobu 30 šamponování.

JOICO technologie GENTLE FRESH FRAGRANCE

Gentle Fresh Fragrance

Nemáte rádi, pokud barva takzvaně ‘‘čpí‘‘? S LumiShine se vám to nestane! Naše technologie Gentle Fresh Fragrance obsahuje kombinaci molekul, které neutralizují nízké procento amoniaku, které LumiShine barvy obsahují. Zahaluje tak vlasy do svěžích, uklidňujících tónů bergamotu, kosatce a santalového dřeva. Právě tuto vlastnost velmi pozitivně vnímají kadeřníci i klienti, kteří si servis o to více užijí.

Proč si barvy LumiShine zamilujete?

Produkty

LUMISHINE COLOR

Permanentní krémové barvy

Lumishine Color je ideální volbou pro každého kadeřníka, který hledá silný a efektivní barvicí systém permanentních barev s nízkým obsahem amoniaku. Tento systém poskytuje spolehlivou barvu s dlouhotrvajícím intenzivním leskem, který odolá až 30 šamponování. S Lumishine Color nejen obnovíte a chráníte vlasy svých klientů, ale dodáte jim také oslnivý vzhled jako z prosluněného Los Angeles.
LumiShine Color - Použití
LumiShine YouthLock - Life Style 2

LUMISHINE YOUTHLOCK

Permanentní barvy se 100% krytím šedin a kolagenem pro mladistvý vzhled

LumiShine YouthLock je váš tajný kadeřnický spojenec pro oživení a omlazení “stárnoucích” vlasů. Tato permanentní krémová barva nejenže skvěle zakryje 100 % šedých vlasů, ale dodá jim také zářivý a mladistvý vzhled. Díky unikátní receptuře s kolagenem vlasy hloubkově hydratuje, zlepšuje jejich pružnost a pomáhá předcházet lámání. Navíc s nízkým obsahem amoniaku je aplikace pohodlná a vlasy zůstávají objemné, pružné a snadno upravitelné.


*Výborně se páruje s pečující řadou YouthLock.

LUMISHINE LUMI10

Permanentní 10minutové barvy se 100% krytím šedin

LUMI10 je revolučním průlomem v oblasti barvení vlasů. Tato profesionální permanentní 10minutová krémová barva obsahuje náš Quick Coverage Systemem™, což znamená, že můžete dosáhnout 100% krytí šedin a 2x vyšší lesk, a to vše během pouhých 10 minut. S LUMI10 tak můžete v plné míře využít čas a zvýšit svou efektivitu. Ať už jde o bohatou škálu odstínů nebo dlouhotrvající výdrž barvy, LUMI10 vám poskytnou stejně předvídatelné a kvalitní výsledky jako celá kolekce LumiShine, ale s rychlostí, kterou oceníte.

LumiShine LUMI10- Life Style 3
LumiShine Liquids - tekuté demi-permanentní přelivy

LUMISHINE LIQUID

Demi-permanentní tekuté přelivy

Lumishine Liquid přináší snadno aplikovatelné přelivy, které mají předvídatelné a precizní barevné výsledky. Výsledné vlasy září až dvojnásobným leskem a zároveň je zajištěna jejich plná výživa a posílení. Díky svému bezamoniakovému složení a vyváženému pH chrání vlasy vašich klientů a udržují je hydratované, měkké a lesklé až po dobu 30 šamponování. Díky své tekuté konzistenci jsou přelivy snadno aplikovatelné buď z misky, nebo přímo z aplikační lahve, což vám usnadní vaši práci a umožní vám větší flexibilitu.

LUMISHINE CREME DD

Demi-permanentní krémové přelivy

S Lumishine Creme DD otevíráte dveře do světa hlubokých dimenzionálních kreací a zároveň stavíte zdraví vlasů na první místo. Tento demi-permanentní krémový přeliv vám umožňuje dosáhnout výsledků plných lesku, oživení mnohorozměrnými odstíny, a to vše s vysokou spolehlivostí a předvídatelností, kterou od LumiShine očekáváte. Barvy jsou bez amoniaku, což znamená méně zatížení pro vlasy a zároveň jsou ideální volbou pro ztmavení bez nutnosti předpigmentace. Díky optimální konzistenci je aplikace štětcem jednoduchá a precizní a vy si tyto krémové přelivy lehce zamilujete.
LumiShine Creme DD- Life Style 1
LumiShine developer - použití

LUMISHINE DEVELOPER

Krémové vyvíječe 5 VOL, 10 VOL, 20 VOL, 30 VOL, 40 VOL

Kolekce krémových vyvíječů vytvořených na míru barvícímu systému LumiShine. Aktivují technologii ArgiPlex™, která během chemického procesu vlasy aktivně chrání a obnovuje poškozené vlasové vazby. Výsledkem jsou tak zdravě vypadající a upravitelné vlasy s 2x větším leskem.

LumiShine Color - Life Style 2
LumiShine Creme DD - Life Style 2
LumiShine Color - Life Style 2
LumiShine Creme DD - Life Style 3