Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

BLONDE LIFE

‘‘UNIKÁTNÍ SYSTÉM PRO POSÍLENÍ VAZEB A ZDRAVÉ BLOND VÝSLEDKY‘‘

Blonde Life colection - nová 2024

Blonde Life je naše speciální kolekce určená všem milovníkům blond vlasů. Víme, jak významné je pro vás dosáhnout dokonalých blond tónů, a proto neustále rozšiřujeme tuto oblíbenou řadu o nové, inovativní produkty. Každý produkt v kolekci Blonde Life obsahuje vysoké procento argininu, který je zásadní pro budování silných vlasových vazeb. Navíc jsou v našich výrobcích bohatě zastoupeny oleje tamanu a monoi, které vlasy zásobují potřebnými živinami a vitamíny. Díky těmto složkám Blonde Life efektivně řeší problémy s nežádoucími odstíny, vyblednutím a poškozením, čímž přináší nejen vám, ale i vašim klientům zářivě krásné a zdravé blond vlasy.

Revoluční technologie a výkon

blonde Life - ingredience Tamanu olej _Monoi olej

Tamanu a monoi oleje

Abyste mohli svým blond klientkám dopřát VIP péči, kterou tyto služby požadují, všechny produkty Blonde Life obsahují jedinečnou směs tamanu a monoi olejů, které dodají do vlasů bohaté esencionální mastné kyseliny.

Blonde Life -ingredience - arginin

Arginin

Produkty obsahují arginin, který se v procesu zesvětlování značně z vlasů vyčerpává. Tato důležitá aminokyselina zvyšuje elasticitu vlasu a okamžitě doplňuje a posiluje zesvětlené prameny, tak aby pomohla ihned snížit jejich lámavost.

kokosový olej- symbol

Kokosový olej

Nová řada vyvíječů Blonde Life obsahuje kokosový olej, který dodá vlasům jemnost a hydrataci.

Produkty

BLONDE LIFE DEMI LIQUID

Tekuté demi-permanentní tonery

Ohromující lesk, silné vazby a nekonečné možnosti tónování. To vše a mnohem víc dokáží demi-permanentní tekuté tonery. Využijte paletu vzájemně mísitelných tekutých tonerů k posílení lesku, neutralizaci mosazných tónů a vytvořte s nimi neodolatelné mistrovské dílo.
Blonde Life Demi Liquid - tekuté přelivy s leskem group life style photo

BLONDE LIFE QUICK TONER

5minutové krémové tonery

5 minut a méně! To je vše, co potřebujete, abyste získali rychlé a báječné blond výsledky. Využijte je jako rychlý a účinný způsob, jak vytvořit neuvěřitelné výsledky na zesvětlených vlasech.

Blonde Life Quick Toner - použití

BLONDE LIFE LIGHTENING POWDER

Práškový zesvětlovač

S ultra silnou recepturou tohoto práškového zesvětlovače dokážete bezpečně zesvětlit vlasy až o 9+ stupňů. Variabilní poměr míchání vám navíc nabídne maximální všestrannost a aplikaci k pokožce i mimo ni.
Blonde Life Lightening Powder - použití

BLONDE LIFE CREME LIGHTENER

Krémový zesvětlovač

Je výbornou volbou pro techniky zesvětlování k pokožce i mimo ni. Obsahuje exotické oleje a arginin, které o vlasy pečují a zároveň zjemňují vlasy a pokožku po celou dobu aplikace.
Blonde Life Creme Lightener - krémový zesvětlovač photo life style

BLONDE LIFE BALAYAGE LIGHTENER

Zesvětlovač na techniky volné ruky

Už nemusíte volit mezi kvalitním zesvětlením a vaší kreativitou! Spojili jsme sílu Blonde Life Lightening Powderu s přesností kaolinového jílu v našem novém Blonde Life Balayage Lighteneru, který zesvětlí až o 7+ úrovní v jedné jediné aplikaci.
Blonde Life Bayalage Lightener -zesvětlova na techniky volné ruky life style photo

BLONDE LIFE SILVERLIGHT

Práškový zesvětlovač s aktivním uhlím

Rychle působící zesvětlovač obohacený o dřevěné uhlí. Eliminuje mosazné tóny už při samotném zesvětlování při zesvětlení až o 9+ levelů.

Blonde Life SilvrerLight - lifestyle

BLONDE LIFE DEVELOPER

Vyvíječe s kokosovým olejem 5 VOL, 20 VOL, 40 VOL

Přimíchali jsme kokosový olej do Blonde Life vyvíječů tak, aby fungovali v harmonii se všemi zesvětlovači a tonery Blonde Life. Dopřejí vlasům extra péči a zanechají je krásně jemné a hydratované.
Blonde Life Developer - Life style 2

BLONDE LIFE CARE

Poté, co vytvoříte klientovi požadovaný blond odstín, nabídněte mu královskou péči i na doma. Produkty domácí péče z řady Blonde Life bojují s křehkostí, lámavostí a žloutnutím blond vlasů. Ochrání tak vaše dílo a prodlouží jeho krásu na minimálně dalších 8 týdnů!

BLONDE LIFE

Blonde Life Care Group Photo - péče
Detoxikuje a hloubkově čistí vlasy. Neutralizuje chlór, odstraňuje stopové minerály, krotí mosazné a žluté tóny dřív, než se objeví. Produkty zároveň vlasy hluboce hydratují a dodávají jim lesk a sílu.

BLONDE LIFE VIOLET

Blonde Life Violet Group Photo - péče
Fialová kolekce, která dokonale balancuje na studené straně odstínu a nenechá teplé tóny za žádnou cenu vyhrát.
Blonde Life Bayalage Lightener -zesvětlova na techniky volné ruky life style photo
Blonde Life Bayalage Lightener - struktura
BLONDE LIFE LIQUID lifestyle 4
Blonde Life Lightening Powder - struktura