Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas se zasíláním newsletterů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Livl s.r.o., se sídlem Doubravská 1615/28, 415 01 TEPLICE, IČ:27277232, Společnost zapsaná u Krajského obchodního soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 22103 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovávala tyto osobní údaje:
 • e-mailovou adresu
 1. E-mailová adresa bude zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání obchodních sdělení. E-mailovou adresu je nutné zpracovat pro účely zasílání obchodních sdělení.

Jméno a příjmení budou zpracovány za účelem přizpůsobení oslovení a výběru obsahu obchodních sdělení. Poskytnutí těchto údajů není povinné.

 1. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu, e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání obchodních sdělení.
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
 3. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Výmaz Správce provede, pokud tento výmaz není v rozporu s právními předpisy nebo jeho oprávněnými zájmy
 • na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
 • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů a právo na účinnou soudní ochranu, pokud má za to, že jeho práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování jeho osobních údajů v rozporu s Nařízením.

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSNÝCH
A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO