Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

O nás

Pro naši firmu Livl s.r.o. byla po letech zkušeností s kadeřnickým prostředím spolupráce se světoznámou značkou JOICO velkou výzvou. Lákala nás možnost podílet se na vstupu profesionální špičkové kosmetiky na nový trh. Proto jsme se v roce 2005 rozhodli zúčastnit tendru na výhradní zastoupení značky JOICO pro Českou a Slovenskou republiku a na základě naší vize, zahrnující kromě prodeje produktů JOICO také profesionální servis a maximální podporu našich partnerů, jsme tento tendr vyhráli.

Bereme si ze značky JOICO dobrý příklad, a proto se i my neustále rozvíjíme, odborně i personálně. Zároveň chceme stále být tou mladou, přátelskou a komunikativní firmou, jakou znají naši dlouhodobí partneři více než 19 let.

Nejsme korporace, je pro nás důležité být vám co nejblíž a věříme, že se nám to daří. Asi nikdy nebudeme firma, která jen přijímá vaše objednávky. Zavolejte nám s jakýmkoliv problémem. Napište nám vaše přání či nápad, jak bychom vám mohli pomoct nebo co bychom mohli dělat lépe. Zastavte se za námi, když budete mít cestu kolem.

Naši práci bereme jako poslání.
A je jen jediná možnost jak zjistit, že to pro nás není fráze.
Přesvědčte se o tom sami a staňte se součástí světa JOICO.

Martin, Jitka, Lenka, Markéta, Zuzka, Míša a Anička

VSTUPTE S NÁMI DO SVĚTA KRÁSNÝCH A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO

Chcete se o nás dozvědět více? Tak neváhejte a kontaktujte nás přímo zde…