Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Cart

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI LIVL S.R.O.

Značku JOICO v Los Angeles založil v roce 1975 světoznámý úspěšný kadeřník Steve Stefano. Ihned po svém vzniku se stala díky novým revolučním technologiím lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako první začala využívat protein Keratinu na opravu poškozených vlasů a později zaznamenala celou řadu vědeckých úspěchů v oblasti péče o vlasy, které nakonec vyústily až ve vlastní průlomovou patentovanou technologii Bio-Advanced Peptide Complex, ®.

Pro naši firmu byla po letech zkušeností s kadeřnickým prostředím spolupráce se světoznámou značkou JOICO velkou výzvou. Lákala nás možnost podílet se na vstupu profesionální špičkové kosmetiky na nový trh. Proto jsme se v roce 2005 rozhodli zúčastnit tendru na výhradní zastoupení značky JOICO pro Českou a Slovenskou republiku a na základě naší vize, zahrnující kromě prodeje produktů JOICO také profesionální servis a maximální podporu našich partnerů, jsme tento tendr vyhráli.

Bereme si ze značky JOICO dobrý příklad a proto se i my neustále rozvíjíme, odborně i personálně. Zároveň chceme stále být tou mladou, přátelskou a komunikativní firmou, jakou znají naši dlouhodobí partneři více než 19 let.

Nejsme korporace, je pro nás důležité být vám co nejblíž a věříme, že se nám to daří. Asi nikdy nebudeme firma, která jen přijímá vaše objednávky. Zavolejte nám s jakýmkoliv problémem. Napište nám vaše přání, nebo nápad jak, bychom vám mohli pomoct nebo co bychom mohli dělat lépe. Zastavte se za námi, když budete mít cestu kolem.

Naši práci bereme jako poslání.
A je jen jediná možnost, jak zjistit, že to pro nás není fráze.
Přesvědčte se o tom sami a staňte se součástí světa JOICO.

Martin Vlk
jednatel Livl s.r.o.

martin.vlk@joico.cz
774 515 003

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSNÝCH
A ZDRAVÝCH VLASŮ S JOICO

Máte na nás otázky? Tak neváhejte a kontaktujte nás přímo zde...