Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

Péče o vlasy

Produkty JOICO jsou vytvořené spojením vědy, inovací a vášní pro zdravé a krásné vlasy. Naše značka se pyšní desítkami let výzkumu a vývoje v oblasti profesionální vlasové péče, díky čemuž nabízíme produkty, které dokáží vlasy rekonstruovat, regenerovat, a dokonce i zabránit budoucímu poškození.

Naše portfolio zahrnuje širokou škálu produktů. Produkty jsou rozděleny do produktových řad, podle jejich specifických vlastností. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovali optimální péči, hydrataci a ochranu vlasům, ať už se jedná o běžnou péči na doma, nebo o komplexní péči ve vašem kadeřnickém salonu.

YouthLock Life Style GROUP 1

YOUTHLOCK

YouthLock s kolagenem omlazuje vlasy a zvyšuje jejich lesk a sílu. Tato řada snižuje vypadávání vlasů a zanechává je hebké a snadno ovladatelné. Ideální je pro vlasy 35+.

DEFY DAMAGE

Defy Damage je průlomová řada, která chrání a posiluje vlasy proti škodlivým vlivům. Tato řada bojuje proti suchým a lámavým vlasům a obnovuje jejich sílu a zdravý vzhled.

*V kolekci Defy Damage najdete také náš profesionální systém Pro Series 1 & 2.

Defy Damage Life Style GROUP 3
K-Pak - Lifestyle obrázek 1

K-PAK

K-PAK je naší nejikoničtější kolekcí produktů. Již po jediném použití dokáže oživit poškozené vlasy a vrátit jim zářivý a zdravý vzhled. Tato kolekce využívá pokročilou liposomovou technologii SmartRelease®, která cíleně obnovuje, posiluje a chrání vlasy v kombinaci s vysokým obsahem keratin proteinu, který je pro tuto řadu zásadní ingrediencí. Produkty řady K-Pak doplňují ztracené bílkoviny a okamžitě vlasy regenerují zevnitř ven. Ať už máte klienta, jehož vlasy velmi trpí vlivem pravidelného tepelného stylingu, nebo častými chemickými procesy, s K-Pak produkty budou i tyto vlasy opět zářit.

*V kolekci K-Pak najdete také naší ikonickou profesionální kúru K-Pak Hair Repair System, o které se více dozvíte ZDE.

K-PAK COLOR THERAPY

K-PAK Color Therapy pečuje o výdrž a intenzitu barvy, a zároveň vlasy rekonstruuje silou produktů K-Pak. Je tak vhodnou volbou pro klienty, kteří potřebují maximální výživu pro své vlasy a zároveň hledají skvělou péči o svou barvu.
K-Pak Color Therapy Conditioner- Life Style 2
Blonde Life GROUP 4

BLONDE LIFE

& BLONDE LIFE VIOLET

Blonde Life je speciálně navržena pro blond vlasy. Chrání je před žloutnutím a zvyšuje jejich zářivost a krásu. Je ideálním pomocníkem pro udržení a péči o ty nejkrásnější blond odstíny.

JOIFULL

JoiFull přináší dlouhotrvající objem a plnost jemným vlasům bez zbytečného zatížení, díky rýžovému proteinu a dalším pečujícím složkám.
JoiFull GROUP 1
HydraSplash GROUP 1

HYDRASPLASH

HydraSplash s kokosovou vodou hydratuje jemné až středně silné vlasy, dodává jim lesk a zanechává je svěží. Jemné složení produktů nezatíží ani ty nejjemnější vlasy.

MOISTURE RECOVERY

Tato kolekce plná jojobového oleje, zajistí intenzivní, cílenou hydrataci a přemění husté/hrubé a suché vlasy na nádherně hebké a lesklé. Sníží jejich lámání a zanechá je hydratované na té nejvyšší úrovni.
Moisture Recovery GROUP 1
ColorFul GROUP 4

COLORFUL

ColorFul je určená pro barvené vlasy, chrání barvu před vyblednutím a poskytuje jim lesk a sílu.

STYLE & FINISH

Style & Finish nabízí široký výběr stylingových produktů s nejnovějšími technologiemi, které chrání vlasy a umožňují vytvoření jakéhokoli účesu. Každý si v této řadě najde produkty přesně podle svých potřeb.
Hair Shake _ Beach Shake _ Body Shake - Life Style 3

InnerJoi

Objevte ’’VNITŘNÍ RADOST- INNERJOI’’ s produkty vyrobenými z přírodních ingrediencí, které nebyly testovány na zvířatech a jsou ekologicky udržitelné. Produkty jsou 100% veganské, vyrobené z přírodních látek a jsou zabalené do udržitelných obalů. 

InnerJoi - stranka Peče o vlasy - odkaz

Technologie, která mění hru

Ve všech našich pečujících produktech najdete náš unikátní a patentovaný systém SmartRelease®. Ten dokáže do vlasů dopravit prospěšné liposomy, které se uvolňují ještě dlouho poté, co aplikujete vámi vybraný produkt. Do vlasů se vám tak dostane 3x více pečujících látek než u normálního produktu na vlasy. Více o SmartRelease® technologii si přečtete ZDE.

Jak vznikají naše výrobky?

Netěšilo by nás, kdyby naše produkty vznikaly na úkor jiných. Proto netestujeme na zvířatech a bezpečnost našich produktů zaručujeme především díky nezávadným materiálům, které při výrobě používáme. Testování následně probíhá s pomocí lidských dobrovolníků a s využitím alternativních metod (bez zvířat). Stejně tak si uvědomujeme, že nemáme žádnou náhradní planetu. Proto naše obaly obsahují příměs škrobu pro snadnější rozložitelnost a veškerý papír, který v JOICO používáme, je recyklovaný.

‘‘Připojte se k milionům spokojených zákazníků po celém světě, kteří již objevili sílu a účinnost produktů JOICO a vyzkoušejte naše produkty.‘‘
ColorFul GROUP 3
Moisture Recovery Treatment Balm - Life Style 2
JoiFull GROUP 1
YouthLock Blowout - Life Style