Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás.| Dne 26.7. jsou sklady a kancelář z důvodu dovolené uzavřeny. Vaše objednávky budou expedovány v pondělí 29.7.

K-Pak Hair Repair System

Revoluční 4kroková rekonstrukční kúra, která je navržena pro regeneraci a obnovu vlasů na té nejvyšší úrovni. Pokud hledáte efektivní a komplexní řešení pro své klienty, JOICO kúra Hair Repair System by se měla rozhodně stát nezbytnou součástí vašeho kadeřnického arzenálu.

JOICO K-Pak Hair Repair System Group Photo

Proč si ji zamilujete?

Pro koho je určená?

Pro všechny klienty, kteří projevují známky poškození vlasů. Zejména to platí pro:

Poškozené vlasy – Vraťte život i těm nejvíce poškozeným vlasům! K-Pak Hair Repair System má sílu zregenerovat a posílit vlasy, snížit jejich lámavost, obnovit jejich pevnost a vyrovnat poréznost. V tomto případě můžete kúru využít jako první pomoc v záchraně vlasů.

Při barevní a jiných chemických službách – Vlasy, které bojují s poškozením potřebují ochránit a posílit v průběhu chemických procesů mnohem více nežli ty zdravé. Naše K-Pak Hair Reapir System kúra lze kombinovat při servisu a tím získáte mnohem zdravější a kvalitnější výsledky.

Suché vlasy Aplikací získáte hladší, jemnější a lesklejší vlasy, které zazáří hlubokou hydratací.

Jemné vlasy Díky rekonstrukční kúře dostanou i ty nejjemnější vlasy plnější objem. Navíc lépe reagují na styling i trvalé chemické procesy jako je narovnávání nebo trvalá.

Kudrnaté vlasy – Získáte mnohem odolnější, oživenější vlasy s nádherným leskem.

Jednotlivé kroky

K-PAK Clarifying 1000 ml – čistící šampon

K-PAK Claryfying Shampoo

Krok 1: Čištění a odstranění nečistot

K-PAK Clarifying Shampoo je hloubkový čistící šampon, který se používá jako první krok v našem ošetření. Doporučuje se pro všechny typy vlasů s výjimkou čerstvě chemicky ošetřených vlasů. Tento šampon má speciální formulaci s pH 4.5–5.5, která účinně myje vlasy a zbavuje je minerálních usazenin, nánosů stylingu a cizích látek. Jeho krémová textura hydratuje a uhlazuje vlasy, což vytváří optimální podmínky pro následnou regeneraci.

Doporučeno pro:

K-PAK Cuticle Sealer 1000 ml – kyselý kondicionér

K-PAK Cuticle Sealer

Krok 2: Okyselení a vyrovnání Ph

K-PAK Cuticle Sealer je naším klíčovým druhým krokem. Tento okyselující a Ph vyrovnávající kondicionér je doporučen pro všechny typy vlasů a působí jako přípravná acidifikace před chemickým ošetřením. 
Jeho specifické účinky zahrnují uhlazení a vyrovnání kutikuly, vyrovnání pH vlasu na přirozenou hodnotu 4,5-5,5, neutralizaci amoniových reziduí a zastavení oxidačních procesů. K-PAK Cuticle Sealer redukuje lámavost vlasů, zlepšuje rozčesávání, úpravu a barva vlasů je po ošetření intenzivnější a zářivější.

Doporučeno pro:

K-PAK Reconstructor 1000 ml – hloubková rekonstrukční kúra pro poškozené vlasy

K-PAK Reconstructor

Krok 3: Hloubková rekonstrukce

K-PAK Reconstructor je naším třetím krokem a zajišťuje hloubkovou rekonstrukci vlasů. S nejvyšší koncentrací Quadramin® Complexu poskytuje cílenou regeneraci od meduly po kutikulu díky působení kladně i záporně nabitých proteinových částic. Obsah všech 19 aminokyselin je pečlivě vyvážen pro kompletní obnovu poškozených míst. Tento produkt je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně těch barvených, a výrazně zvyšuje elasticitu, pevnost a lesk vlasů. S výsledkem vitálních, pružných a lesklých vlasů přináší prodlouženou životnost barev a zajišťuje optimální ochranu ošetřených vlasů. K-PAK Reconstructor je tak klíčovým krokem pro dosažení zdravých, odolných a nádherných vlasů.

Doporučeno pro:

K-PAK Hydrator 1000 ml – intenzivní hydratační kúra pro poškozené vlasy

K-PAK Intense Hydrator

Krok 4: Intenzivní hydratace

K-PAK Hydrator je náš závěrečný krok ošetření, který poskytuje intenzivní hydrataci všem typům vlasů. Má sílu obnovit hydratační rovnováhu i u extrémně suchých a poškozených vlasů, dodává chybějící lipidy a uzavírá kutikulu. Tím zvyšuje elasticitu vlasů, přidává pružnost a pohyb. Tento produkt je vhodný i pro barvené vlasy a nabízí okamžitou cílenou hydrataci. Výsledkem jsou hladké, lesklé vlasy s obnovenou elasticitou a hydratační rovnováhou, což přispívá k odolnějším a lépe upravitelným vlasům. K-PAK Hydrator je klíčovým prvkem celkového procesu obnovy vlasů, který vede k dosažení optimálního zdraví a vzhledu vlasů.

Doporučeno pro:

„K-PAK Hair Repair System je investicí do zdraví vlasů a spokojenosti vašich klientů. Rozhodně vám doporučujeme se s ním seznámit na vlastní oči a dotek.‘‘

Jste kadeřník a chcete vidět, co K-Pak Hair Repair System dokáže?
Kontaktujte nás a domluvte si praktickou ukázku kúry přímo u vás v salonu, nebo v našem školícím centru v Teplicích. Na vámi vybrané modelce vám dokážeme, že tato kúra dokáže postavit na nohy opravdu i ty nejvíce zničené vlasy, které znáte.

Napište si o školení na Hair Repair System rovnou teď a tady!

Rekonstrukce - Hair Repair System - lifestyle
Rekonstrukce - Hair Repair System - lifestyle 2
Cuticle Sealer - Hair Repair System JOICO - lifestyle