Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

O značce

JOICO je americká profesionální značka vlasové kosmetiky, která vznikla díky vášni kadeřníků před více než 40 lety. Od začátku nastavujeme standardy v oblasti rekonstrukce vlasů a poskytujeme špičkovou kvalitu, šitou na míru vašim potřebám. Nabízíme kompletní sortiment pro profesionální práci, vybavení salonu a osobní péči o silné, zářivé a zdravé vlasy.

Naše vize

Rozšířit radost z krásných vlasů mezi kadeřníky a klienty a tím společně vytvářet svět plný krásy.

Naše mise

” Na světě není nic krásnějšího, než zdravé vlasy – jejich síla, barva a lesk se snoubí v pozoruhodnou energii, která pozvedá ducha a prozařuje místnost – my tuto energii nazýváme JOI!”

Proto jsou naše produkty tvořeny inovativními technologiemi, které každým použitím posilují a obnovují vlasy do jejich ideální kondice. Ale naše oddanost ”radosti” zahrnuje více než jen produkty a spokojené zákazníky. Jsme zde také pro celosvětovou komunitu kadeřníků, pro naši rodinu, která je tu s námi už více než 47 let. Radost ze zdravých a krásných vlasů je pro nás slibem i závazkem, který nás společně spojuje. A velmi rádi přivítáme vždy nové členy do naší velké JOICO rodiny.

Symbol o značce JOICO - větrná elektrárna

Máme vlastní větrnou elektrárnu – Spuštěná je od roku 2011 a vytvoří až 20% veškeré potřebné energie. Ostatní potřebnou energii pro výrobu produktů bere továrna pouze z jiných obnovitelných zdrojů.

Symbol o značce JOICO - PETA

Netestujeme žádné z našich výrobků na zvířatech. #crueltyfree – Jsme hrdí nositelé certifikace PETA, která ověřuje, že nikde na světě neprovádíme, neplatíme ani nepovolujeme žádné testy na zvířatech, ať už jde o přísady nebo formulace produktů.

Symbol o značce JOICO - recyklované obaly

Všechny naše kartonové obaly jsou 100 % recyklované – veškeré naše kartony na výrobu obalů byly vyřazeny z odpadů, opět předělány na užitečné obaly a po spotřebování jdou znovu 100 % recyklovat.

Symbol o značce JOICO - Plastové obaly

Naše plastové obaly a spreje jsou vyráběny až z 25 % z již recyklovaných materiálů – Všechny produkty vyrábíme výhradně v USA. Továrna sídlí ve městě Geneva, ve státě New York.

Symbol o značce JOICO - chráníme planetu

Chceme i nadále chránit naši planetu. Proto je naším cílem do roku 2030 snížit uhlíkovou stopu našeho provozu o 75 %.

Symbol o značce JOICO - EPA

Bojujeme za udržitelnost a ochranu naší planety – Jsme hrdí partneři EPA – americké organizace na ochranu životního prostředí.

Naše Historie
 • 1975

  Průkopníci ve využití Keratin Proteinu. Poprvé „vlasy skutečně opravují vlasy“.
 • 1984

  Vědci z JOICO laboratoří objevili technologii Triamine® Complex, která vylepšila zpracování keratin proteinu tak, aby měl optimální molekulovou hmotnost, která umožnila efektivnější rekonstrukci vlasů.

 • 1992

  JOICO vědci nadále zdokonalovali aminokyseliny a molekulové hmotnosti tak, aby mohli představit světu Cationic Triamine® Complex. Ten byl úspěšně přidán do všem produktů.
 • JOICO Technologie QUADRAMINE COMPLEX- úzký

  2006

  JOICO vytvořilo Quadramine® Complex, tedy exkluzivní technologickou směs lipidů, aminokyselin a biomimetických ceramidů. Tato technologie se stala klíčovým prvkem v profesionálních barvách, kde poskytovala a dodnes poskytuje nekompromisní barevné výsledky a péči. 

 • Technologie Bio-advanced peptide system

  2013

  Tento rok přinesl revoluční zlom v historii JOICO s představením patentovaného Bio-Advanced Peptide® Complex, což byl průlomový krok v oblasti obnovy vlasů. Dokázal efektivně opravit keratinové vazby uvnitř vlasů a tím výrazně zlepšit jejich kvalitu.
 • JOICO technologie ArgiPlex-maly

  2015

  JOICO představilo technologii ArgiPlex™ , která vrací do vlasu arginin, který je v klasickém procesu barvení vyčerpáván. Tato technologie je začleněna do celého barvicího systému LumiShine Color, kde poskytuje nejen brilantní barvu, ale také posiluje vlasy a dodává jim až dvakrát více lesku.

 • Technologie SMART RELEASE- maly

  2019

  Nejnovějším přírůstkem do řady inovací je revoluční technologie SmartRelease, která jedinečným systémem lipidů, které neustále uvolňují šípkový olej, arginin a keratin, poskytuje trojitou sílu pro zdravé a krásné vlasy. Tato technologie je obsažena ve všech pečujících produktech JOICO.

Chcete se o značce JOICO dozvědět více? Tak neváhejte a kontaktujte nás přímo zde…