Objednejte nad 2000,- Kč a dopravu nechte na nás. | Objednávky expedujeme do 24 hodin.

VERO K-PAK COLOR SYSTEM

‘‘NEKONEČNÁ PALETA ODSTÍNŮ PRO VÁŠNIVÉ KOLORISTY‘‘
Vero K-Pak system barev group photo

Barvicí systém Vero K-Pak je jedinečný systém čistých tónů, který JOICO specifikuje. Tento systém je vyhledávaný speciálně koloristy, kteří hledají naprostou volnost ve svém umění. S touto permanentní krémovou barvou tak můžete i vy vytvářet nekonečné spektrum jedinečných odstínů, které podpoří vaši kreativitu volnost tvorby. Vero K-Pak ale není jen o barvách – jde hlavně o celkovou transformaci vlasů. S patentovaným Quadramine® Complexem nabízí tento barvicí systém nejen ohromující živost barev, ale také vlasy chrání a obnovuje během celého procesu barvení. To je důvod, proč mnoho kadeřníků nedá na Vero K-Pak dopustit.

Revoluční technologie a výkon

JOICO Technologie QUADRAMINE COMPLEX

Technologie Quadramine® Complex

Quadramine® Complex je revoluční technologie obsažená ve všech barvách značky JOICO a je označována jako průlom v oblasti péče o vlasy. Komplex je založen na keratinu, tedy základním stavebním bloku vlasů. Když jsou vlasy poškozeny, dochází k vytváření ‘‘volných prostorů‘‘ ve vlasové struktuře. Quadramine® Complex obsahuje přírodní keratin v různých molekulových váhách a velikostech, což mu umožňuje cíleně vyplnit každou mezeru a obnovit tak původní sílu a strukturu vlasů. Tato technologie nejenže zajišťuje hloubkovou rekonstrukci a posílení vlasů během barvení, ale také uzamyká barvu hluboko uvnitř vlasů. Výsledkem je nejenom ohromující kvalita a živost barvy, ale také dlouhotrvající výsledky a vlasy, které jsou zdravé, silné a krásné. Díky Quadramine® Complexu se barvy JOICO vyznačují mimořádnou živostí, trvanlivostí a zdravým vzhledem vlasů.

Trans-cuticule delivery system - symbol

Trans-Cuticule Delivery System

Unikátní systém jemného uložení barvy do vlasu díky obsahu lecitinu, lysinu a našeho Quadramine® Complex systému. V principu jde o to, že nepotřebujeme zcela otevřít kutikulu pro penetraci barvy. Náš pigment dokáže projít lehce i skrz šupiny kutikuly. Vlasy tak v procesu barvení dostanou spolu s barvou i cílenou rekonstrukci a péči, která zvýší kvalitu vlasů a celkový výsledek z barvení.

amoniak- symbol

Malé množství amoniaku

Barvy mají přesně nakalibrované množství amoniaku, které zaručuje snížení podráždění pokožky a nepříjemné zápachy oxidace.

Elektrolity - minerály - symbol

Vodou rozpustná krémová báze

Barvy mají bezvoskovou, vodou rozpustnou bázi s čistou krémovou texturou, která zjednodušuje míchání barvy. Díky tomu také nepotřebujete šampon na vypláchnutí barvy, takže se barva lépe usazuje a drží.

Proč si barvy Vero K-Pak zamilujete?

Produkty

VERO K-PAK COLOR

Základní odstíny barvicího systému Vero K-Pak, se kterým vykouzlíte svá mistrovská díla. 

Vero-K-Pak Color group photo - page

XTRA RED SERIES

Červené odstíny obsahují patentovanou technologii XtraBond™ a QuadraBond™ Peptide complex, který spojuje molekuly barvy s vlasy, a tím zaručuje mimořádné intenzivní červené odstíny s nádherným leskem a dlouhotrvajícími výdrž barvy.
Vero K-Pak INTENSIFIERSCORRECTOR - life style photo

HIGH LIFT SERIES

Maximální zesvětlení a zachování zdraví vlasů v jednom jednoduchém procesu? To jsou super zesvětlující odstíny High Lifts. Díky silnému koktejlu výživy a našemu Quadramin® Complex nabízí tyto odstíny nádherné a zdravé výsledky zesvětlení.

Vero K-Pak High Lift Series - group photo

ULTRA HIGH-LIFT SERIES

Potřebujete pomoc při dosažení těch nejsvětlejších a nejchladnějších tónů? V jediném kroku můžete s řadou Ultra High-Lift převzít maximální kontrolu nad nežádoucími teplými tóny a dosáhnout ještě vyšších a studenějších odstínů, než jste si kdy mysleli, že je možné.
Vero K-Pak Color - použití

TONERS

Máte nevhodný podkladový tón? S Vero K-PAK Color tonery dokonale nastavíte tón vámi předem zesvětleným vlasům. Tyto pastelové odstíny byly speciálně navrženy pro zdůraznění nebo neutralizaci tónu po odbarvovacím procesu.
Vero K-Pak Color - Life Style 1

Zesvětlovače

VeroLight PowderBleach 454 g – bezprašný práškový zesvětlovač

Vero Creme Lightener 300g – krémový zesvětlovač

Vyvíječe

K-Pak Veroxide 946 ml – vyvíječ

K-Pak Veroglaze 946 ml – nezesvětlující vyvíječ 1.5%

Vero K-Pak Color - Life Style 1
Vero K-Pak Color - Life Style 2
Vero K-Pak Color - life style photo
Vero K-Pak Color - Life Style 4